Vánoční trendy 2017

Letošním Vánocům vládnou barvy jako je bílá, fialová, ale také přírodní materiál. Položme si však otázku. Skutečně existují vánoční trendy? Myslím, že tak trochu jsou diktovány módou.

V letošním roce vidíme všude trendy bílou. A to i na vánočních dekoracích. Pokud chystáte vzhled letošních Vánoc celý v bílé barvě, dejte si pozor, abyste spolu zkombinovali ozdoby, které mají různou strukturu a tvary, abyste vytvořili celistvý vzhled.

Dalším trendem jsou letos přírodniny v kombinaci s vánočními ozdobami. Stačí vzít obyčejnou větev ze zahrádky nebo z lesa, připevnit ji na strop či do nádoby, pověsit na ni ozdoby nebo vánoční světýlka a kouzelná dekorace je na světě.

Nenáročnou dekorací, která nezatíží ani vaši peněženku, jsou přírodní šišky, které můžete využít nejen k dekoraci na stůl, do misek a na okno, ale také na stromeček. V kombinaci s bílými ozdobami, vypadají na stromečku nádherně.

V hlavní roli fialová

Důležité je ale o Vánocích vsadit na svůj pocit a nazdobit si svůj byt či dům podle vlastního vkusu a fantazie, prostě tak, jak se to líbí právě vám.

 

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *